Wakacje w STRUMYKU

Drodzy Rodzice jak każdego roku nasze przedszkole czynne jest przez cały okres wakacji. Do przedszkola zapraszamy przedszkolaki, które uczęszczają do naszego przedszkola, dzieci z innych przedszkoli, dzieci które przyjechały do Polski na wakacje i chcą uczyć się języka polskiego oraz te dzieci, które chcą przyzwyczaić się do roli przedszkolaka.

W tym okresie skracamy nieco czas pracy i otwarci jesteśmy od 7.00 do 17.00.

Pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej prowadzimy zabawy, zajęcia dydaktyczne, warsztaty, gry i zabawy. Dużo czasu dzieci spędzają na świeżym powietrzu.

Miesięczny koszt posłania dziecka, które nie uczęszcza na stałe do naszej placówki to 550 zł + wyżywienie

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 691 866 474

#przedszkolalublin #przedszkolelublin #przedszkolewlublinie #najlepszeprzedszkolelublin #przedszkolelsm #przedszkoleczechow