Praca w STRUMYKU

W Prywatnym Przedszkolu i Żłobku STRUMYK zatrudnionych jest wiele osób: nauczyciele wychowania przedszkolnego, nauczyciele języka angielskiego, opiekunki dziecięce, instruktorzy zajęć dodatkowych, pomoc nauczyciela. Wielką staranność przykładamy do doboru kompetentnej kadry pedagogicznej.

Cenimy sobie profesjonalizm, umiejętność pracy w zespole oraz przyjazną, ciepłą atmosferę. Nasi pracownicy są profesjonalistami w swoich dziedzinach, dbający o rozwój zawodowy. Inwestujemy w ich rozwój i dbamy o to, aby praca którą wykonują przynosiła im satysfakcję. Jesteśmy świadomi, że zgrany i zadowolony zespół sprawia, że dzieci w przedszkolu czują się dobrze są bezpieczne i szczęśliwe.

Przyjmujemy również studentów na praktyki pedagogiczne i wolontariuszy.

Kandydatów na powyższe stanowiska, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@strumyk.lublin.pl

Obecnie pilnie poszukujemy:

• Pomoc nauczyciela, obsługa kuchni, wymagania: wykształcenie średnie, najlepiej technikum gastronomiczne lub podobne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracyb z małymi dziećmi.

Zapraszamy osoby lubiące dzieci, pracę z ludźmi, łagodne, ciepłe, kreatywne i pracowite.